DROWL Media (3.1.8) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Table
bn: টেবিল

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
