DROWL Media (3.1.8) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.
