DROWL Media (3.1.8) - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Medium
pl: Średnie

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Table
pl: Tabela

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Button
pl: Przycisk

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Caption
pl: Podpis

en: Video
pl: Wideo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Grid
pl: Siatka

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Preview image
pl: Podgląd obrazu

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Light
pl: Jasny

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: X-Large
pl: XL

en: XX-Large
pl: XXL

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę

en: Dots
pl: Kropki

en: Dark
pl: Ciemny

en: Slides
pl: Slajdy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
pl: Próba automatycznego utworzenia tego katalogu nie powiodła się, prawdopodobnie z powodu nieprawidłowych uprawnień. Aby kontynuować instalację, należy utworzyć katalog i ręcznie zmienić jego uprawnienia lub upewnić się, że instalator ma uprawnienia umożliwiające jego automatyczne utworzenie. Więcej informacji znajduje się w pliku INSTALL.txt lub w <a href=":handbook_url">internetowym podręczniku</a>.

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)
