DROWL Media (3.1.8) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: The directory %directory is not writable.
ur: ڈائریکٹری %directory ناقابلِ تحریر ہے۔

en: « First
ur: » ابتدائی
