DROWL Media (3.1.9) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Updated
ast: Anováu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Medium
ast: Mediu

en: Table
ast: Tabla

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory
