DROWL Media (3.1.9) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Updated
be: Абноўлена

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File size
be: Памер файла

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Caption
be: Загаловак

en: Installed
be: Усталявана

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Grid
be: Сетка

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Preview image
be: Перапрагледзець выяву

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой

en: Dark
be: Цёмная
