DROWL Media (3.1.9) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil
