DROWL Media (3.1.9) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
