DROWL Media (4.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Table
af: Tabel

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Subtitle
af: Subtitel

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: - All -
af: - Alle -

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
