DROWL Media (4.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Caption
sk: Popis

en: Installed
sk: Inštalované

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Grid
sk: Mriežka

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu

en: Asc
sk: Vzostupne
