DROWL Media (4.0.0) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Medium
eu: Ertaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Button
eu: Botoia

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Grid
eu: Sareta

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Slides
eu: Diapositibak

en: Asc
eu: Goraka
