DROWL Media (4.0.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony
