DROWL Media (4.0.0) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Table
te: పట్టిక

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
