DROWL Media (4.0.2) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Updated
gl: Actualizado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Table
gl: Táboa

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Button
gl: Botón

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Caption
gl: Lenda

en: Installed
gl: Instalado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Grid
gl: Grella

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Close overlay
gl: Pechar superposición

en: Dark
gl: Escuro
