DROWL Media (4.0.2) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Button
lv: Poga

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Caption
lv: Paraksts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Grid
lv: Režģis

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
