DROWL Media (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Button
ne: बटन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
