DROWL Media (8.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: On
ht: Ouvè

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
