DROWL Media (8.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Audio
ru: Аудио

en: Off
ru: Выкл

en: Button
ru: Кнопка

en: Audio file
ru: Аудио файл

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: Media browser
ru: Медиабраузер

en: Video URL
ru: URL-адрес видео

en: A locally hosted audio file.
ru: Локально размещаемый аудиофайл.

en: The meta tags for the entity.
ru: Мета-теги для сущности.

en: Remote video
ru: Внешнее видео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ru: Видео с YouTube или Vimeo.
