DROWL Media (8.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: On
tr: Açık

en: Audio
tr: Ses

en: Off
tr: Kapalı

en: Button
tr: Düğme

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: A locally hosted audio file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir ses dosyası.

en: Remote video
tr: Uzak video
