DROWL Media (8.x-2.0-beta4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Audio
pt: Áudio

en: Off
pt: Desligado

en: Button
pt: Botão

en: Audio file
pt: Arquivo de áudio

en: Media browser
pt: Navegador de mídia

en: Video URL
pt: URL do vídeo

en: A locally hosted audio file.
pt: Um arquivo de áudio hospedado localmente.

en: Remote video
pt: Vídeo remoto

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pt: Um vídeo hospedado remotamente no YouTube ou Vimeo.
