DROWL Media (8.x-2.0-beta9) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Button
es: Botón

en: Slide
es: Deslizar

en: Metatags
es: Meta etiquetas

en: Slides
es: Diapositivas

en: A locally hosted audio file.
es: Un archivo de audio alojado localmente.

en: The meta tags for the entity.
es: Las metaetiquetas de la entidad.

en: Remote video
es: Video remoto

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
es: Un video almacenado remotamente en Youtube o Vimeo.
