DROWL Media (8.x-2.0-rc2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Audio
da: Lyd

en: Off
da: Afbrudt

en: Button
da: Knap

en: Audio file
da: Lydfil

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: A locally hosted audio file.
da: En lokal lydfil.

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
da: En ekstern video fra Youtube eller Vimeo.
