DROWL Paragraphs (all releases) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Options
ar: الخيارات

en: Events
ar: الفعاليات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Multiplier
ar: مضاعف

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Minimum width
ar: أقل عرض

en: Seconds
ar: ثوان

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Mapping
ar: إقران

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط

en: Default values
ar: القيم الافتراضية

en: Breakpoint group
ar: مجموعة نقاط التوقف
