Drupal Admin LTE theme (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ar: مخصص

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Log out
ar: خروج

en: Blue
ar: أزرق

en: My account
ar: حسابي

en: Black
ar: أسود

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
