Drupal Admin LTE theme (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Log in
ca: Entra

en: Log out
ca: Surt

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: My account
ca: El meu compte

en: Black
ca: Negre

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc
