Drupal Admin LTE theme (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Custom
id: Tersuai

en: Log in
id: Masuk

en: Log out
id: Keluar

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: My account
id: Akun saya

en: Black
id: Hitam

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
