Drupal Admin LTE theme (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: My account
sr: Мој налог

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
