Drupacle (2.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Username
de: Benutzername

en: Development
de: Entwicklung

en: Password
de: Passwort

en: Label
de: Beschriftung

en: Database name
de: Datenbankname

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Database Name
de: Name der Datenbank

en: Connection Name
de: Verbindungsname

en: Connection
de: Verbindung

en: Service Name
de: Dienstname

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
