Drupacle (2.0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Development
ar: التطوير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Host
ar: المستضيف

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Port
ar: منفذ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟
