Drupal2RDF (8.x-0.6) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Save
de: Speichern

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Next >
de: Nächstes >

en: - Select a field type -
de: - Feldtyp auswählen -

en: Hello World
de: Hallo Welt

en: < Back
de: < Zurück
