Drupal2RDF (8.x-0.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Save
ru: Сохранить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Content Type
ru: Тип материала

en: - Select a field type -
ru: - Выберите тип поля -

en: Hello World
ru: Привет мир
