Drupal 8 Parallax Theme (2.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Topics
gu: વિષયો
