Drupal8 Zymphonies Theme (2.0.2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: n/a
az: yox

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Up
az: Yuxarı

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə
