Drupal Content Sync (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصص

en: Allow
ar: اسمح

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Examples
ar: أمثلة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: UUID
ar: المعرف UUID
