LibCal Integration for Drupal (1.0.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
