LibCal Integration for Drupal (1.0.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Teaser
ar: موجز

en: Event
ar: الحدث

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
