LibCal Integration for Drupal (1.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
