LibCal Integration for Drupal (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
