Drupal Origins (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Picture
ne: तस्विर

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
