Drupal Origins (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: Help
ml: സഹായം

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
