Drupal Slider (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Up
ar: اعلى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Attributes
ar: سمات

en: Down
ar: أسفل

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Global
ar: عالمي

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
