Drupal Slider (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Up
nl: Omhoog

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Down
nl: Omlaag

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Slide
nl: Schuiven

en: Global
nl: Algemeen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Full screen
nl: Volledig scherm
