Drupal Slider (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Down
lt: Žemyn

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Global
lt: Globalus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
