druparcheky_profile (2.0.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.
