druparcheky_profile (2.0.5) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Tabs
ro: Taburi

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: Authenticated user
ro: Utilizator autentificat

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Full HTML
ro: HTML complet

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: Basic HTML
ro: HTML de bază
