druparcheky_profile (2.1.0-alpha8) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Help
te: సహాయం

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
