druparcheky_profile (3.0.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
