druparcheky_theme (1.2.9) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
