Druppio Small Business (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: All
ne: सबै

en: Normal
ne: साधारण

en: 1
ne: १

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
