Druppio Small Business (8.x-1.01) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Core
fr: Cœur

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: All
fr: Tout

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Custom CSS
fr: CSS personnalisée

en: Local cache has been purged.
fr: Le cache local a été vidé.

en: Wide
fr: Large

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date

en: Narrow
fr: Étroit
